Ubezpieczenie GAP

WYCHODZIMY NAPRZECIW OCZEKIWANIOM NASZYCH KLIENTÓW LEASING/UBEZPIECZENIE/KREDYT

Oferujemy najkorzystniejsze w Krakowie rozwiązania leasingowe i finansowe bez konieczności wychodzenia z domu

Ubezpieczenie GAP Samochodu Nowego lub Używanego

Co to jest ubezpieczenie GAP?

Ubezpieczenie GAP to oferta ubezpieczeniowa która chroni w szczególności interesy kupującego polegająca na wypłacie różnicy kwotowej pomiędzy ubezpieczycielem.W przypadku szkody całkowitej bądż kradzieży pojazdu pozowli Ci nabyć nowy samochód o tej samej wartości (klasie),co utracony czy też spłacić zaciągnięty leasing/kredyt.

Zaawansowana ochrona przed spadkiem wartości!

AC to za mało

autocasco-ubezpieczenie-gap-lexus

Ubezpieczenie – GAP fakturowy

 

Ubezpieczenia od utraty wartości samochodu nowego i używanego

 

Jak działa GAP?

Nie trać ani złotówki z wartości samochodu z dnia jego zakupu! Wystarczy, że zdecydujesz się na ubezpieczenie GAP Defend, które w przypadku wystąpienia szkody całkowitej lub kradzieży pojazdu, pozwoli Ci nabyć nowy samochód o tej samej wartości (klasie), co utracony czy też bezproblemowo spłacić zaciągnięty leasing/kredyt.

 

Nowy samochód w pierwszych trzech latach eksploatacji traci nawet 60% swojej pierwotnej wartości! Niestety, w przypadku zaistnienia tak stresującego zdarzenia, jakim jest szkoda całkowita czy kradzież samochodu z reguły wysokość odszkodowania wypłaconego z ubezpieczenia Auto-Casco jest niższa niż jego wartość fakturowa, co oznacza, że nie otrzymasz w 100% zwrotu zainwestowanych środków. Zasadą jest, że podstawowy zakład ubezpieczeń wypłaca odszkodowanie równe rynkowej wartości pojazdu z dnia zaistnienia szkody.

bmw-białe-odszkodowanie-autocasco-gap-faktura-vat

Dla Ciebie oznacza to stratę finansową! Jednak dzięki ubezpieczeniu GAP bezstratnie wyjdziesz z kłopotu. GAP pokrywa różnicę pomiędzy pierwotną wartością pojazdu z faktury zakupu (GAP Fakturowy) lub wartością z polisy AC a wypłaconym odszkodowanie przez podstawowy zakład ubezpieczeń (wartość rynkowa z dnia zaistnienia szkody).

 

Wypłata z GAP to dodatkowe odszkodowanie do odszkodowania z polisy AC lub OC sprawcy.

Dzięki ubezpieczeniu GAP, spłata pozostałych rat zaciągniętego finansowania nie będzie stanowiła już najmniejszego problemu, a nadwyżka wystarczy na uruchomienie kolejnego kredytu/leasingu.

Zamów kontakt
[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Nie zwlekaj ani chwili dłużej, podejmij współpracę z ekspertami!